Add your content here
Add your content here

Samochód marki Volkswagen – czy warto wziąć go w leasing?

Samochód marki Volkswagen – czy warto wziąć go w leasing

Rodzaj leasingu, wysokość rat i ich wysokość, a także wyposażenie samochodu – to między innymi te czynniki wpływają na to, czy leasing jest przyjemną formą finansowania samochodu dla firmy. Jeśli chcesz, aby leasing był czystą przyjemnością, zdecyduj się na samochód marki Volkswagen. Dlaczego warto? Przekonaj się, czytając nasz artykuł. 

Volkswagen, czy samochód dla ludu

Nawet osoba nieznająca się za bardzo na motoryzacji, wie o tym, że marka Volkswagen stanowi symbol solidności i niezawodności. Od 80 lat koncern produkuje samochody, które zachwycają nie tylko wyglądem, lecz dynamiką i komfortem jazdy. Nic zatem dziwnego, że modele tej marki są najchętniej leasingowane w Polsce. 

Samochód marki Volkswagen – leasing dla firmy

Auto marki Volkswagen może nabyć zarówno doświadczony przedsiębiorca, jak i ten, który dopiero tzw. otworzył swój biznes. Takie szerokie możliwości wynikają z prostej procedury, którą są objęte nowe auta. Jeśli zatem interesuje Cię volkswagen touareg, leasing wtedy będziesz mógł rozpocząć już po paru dniach.

Biorąc pod uwagę różne oferty leasingowe, specjaliści wskazują na szczególne dobrą ofertę, jaką jest leasing operacyjny z wysokim wykupem. W takim trybie comiesięczne raty są właściwie nieodczuwalne dla przedsiębiorcy, a na sam koniec umowy można wykupić auto na własność. 

Gdzie można wziąć w leasing auto marki Volkswagen?

Jeśli jako przedsiębiorca chcesz nabyć samochód w drodze leasingu, to warto wybrać się do najbliższego salonu Volkswagen. Ofertę warto również sprawdzić bezpośrednio u brokerów leasingowych. 

Nawiązanie współpracy zwłaszcza z brokerem pozwala szybciej dobrać najkorzystniejszą ofertę. W ramach leasingu przedsiębiorcy mogą nabyć Passata, Arteona, Tiguana, Golfa czy Volkswagen touareg. Leasing może również objąć auto elektryczne. Najlepszym tego przykładem jest możliwość wzięcia w leasing Volkswagena ID.3.

Jeśli na własną rękę chcesz sprawdzić koszty leasingu, warto zwrócić uwagę na kalkulatory online. Dzięki arkuszom tego typu można z łatwością zweryfikować potencjalne koszty początkowe, comiesięczne i końcowe.