Add your content here
Add your content here

Fiat Ducato – leasing

Fiat Ducato - leasing

Przedsiębiorcy rozglądający się za autem dostawczym dla swojej firmy, często wybierają Fiata Ducato. Nie zawsze kupują używany samochód. Coraz częściej decydują się na nowy, prosto z salonu. Motywacją do tego są atrakcyjne oferty leasingu i związane z tym korzyści. 

Dlaczego właśnie Fiat Ducato

Nowy Fiat Ducato to auto, które świetnie sprawdzi się w codziennych firmowych zastosowaniach. W jego wyposażeniu można znaleźć ABS z EBD i asystentem awaryjnego hamowania, elektryczne szyby oraz lusterka zewnętrzne dzielone w dwóch płaszczyznach. Ponadto samochód ma szyby atermiczne, centralny zamek z pilotem, Immobilizer Fiat Code, a także reflektory wielopłaszczyznowe z regulacją wysokości. Dodatkowe plusy w wyposażeniu tego auta to podłokietnik siedzenia kierowcy, czujnik parkowania oraz tempomat z ogranicznikiem prędkości. Samochód jest w pełni przystosowany do użytku firmowego. Stwarza doskonałe warunki do szerokiego zastosowania auta. Ponadto jest wygodne w prowadzeniu dla samego kierowcy. Nic więc dziwnego, że tak wiele firm decyduje się właśnie na Fiaty. 

Fiat Ducato leasing

W ramach leasingu można nabyć Fiata Ducato i użytkować jak własne auto. Obecnie w bankach i firmach finansowych można trafić na niejedną atrakcyjną ofertę leasingu. Na hasło Fiat Ducato leasing można łatwo znaleźć niejedną z nich. Przy wartości auta 124 957 zł netto i okresie leasingu 60 miesięcy, miesięczna rata netto wynosi 1 984 zł. Kwota wykupu netto w przypadku tej konkretnej oferty wynosi 37 487 zł netto. Każdy bank i każda firma oferująca leasing, udziela finansowania na innych warunkach. Chcąc nabyć prawa do użytkowania tego pojazdu na tej właśnie zasadzie, warto zorientować się w szczegółach, przejrzeć oferty w kilku punktach i ostatecznie zdecydować się na jedną z nich. 

Fiat Ducato występuje w różnych wersjach wyposażenia, a ostateczny wybór należy do klienta. Jednak nawet w najuboższej wersji, samochód ten ma szansę sprostać oczekiwaniom użytkownika. To idealny wybór jeśli chodzi o auto do firmowych zastosowań.